• YARIM ALTIN
  8.089,00
  % -0,34
 • AMERIKAN DOLARI
  32,9551
  % 0,17
 • € EURO
  35,3056
  % -0,20
 • £ POUND
  41,8133
  % 0,06
 • ¥ YUAN
  4,5372
  % 0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3763
  % 0,57
 • BITCOIN/TL
  2044083,679
  % 1,42
 • BIST 100
  %

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz bayilik veren firmalar var mı? Sıfırdan bir şirket veya marka kurmak çok zor değil mi, başarısından emin olamayacağınız, kar edip etmeyeceğinden ve sektör bilgisinden eksik bir iş kurmak hem çok riskli hem de pek çok dezavantaja sahip. Ücretsiz bayilik veren firmalar, bu konuda bir adım atıyor ve insanların düşük sermaye ile de olsa ise iş sahibi olmasını sağlıyor. Böylece pek çok girişimci, sıfırdan kendi markasını yaratmadan, iş yapabileceğinden emin olduğu markaları piyasaya sürüyor. Peki ücretsiz bir şekilde bayilik veren firmalar var mıdır?

Ücretsiz Bayilik Ne Demek?

Ücretsiz bayilik demek, sıfır sermaye ile iş kurmak anlamına gelmemektedir. Normal şartlarda bir markanın ismini kullanmak yasaktır ve telif hakkına girer, fakat ücretsiz bayilik veren firmalar, bayilik ağlarını geliştirmek için, isim hakkı bedelini talep etmiyorlar ve pek çok girişimci sadece iş kurmak için yeterli sermayeyi bulup hemen işi kuruyor ve para kazanmaya başlıyor.

Dream Home Mobilya

Mobilya sektörünün önemli isimlerinden biri olan Dream Home, ücretsiz ve isim hakkı talep etmeden bayilik vermektedir. Türkiye’de geniş bir bayilik ağına ulaşmayı hedefleyen firmanın adı altında marka kurmak ve bir iş başlatmak için ilgili şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim No: 0312 441 65 50

Anadolu ÇiğKöfte

Türkiye’de çiğ köfte sektörüne yenilik getiren firmalardan biri olan Anadolu Çiğ Köfte, yüzde 60’ı aşan kâr marjı ile çalışmak isteyen girişimcilerini bekliyor. İlgili firma, ücretsiz bir şekilde hiçbir bayilik isim hakkı talep etmeden, franschising usulü ile kendi işletmenizi açmanızı sağlıyor.  Sizlerde doğrudan satış yaparak, ürün tedariğini sorun etmeden para kazanmak istiyorsanız, Anadolu ÇiğKöfte’ye ulaşabilirsiniz.

İletişim No: 0534 821 4356

Çaytaze Çay

Özellikle Alışveriş Merkezlerinde sıklıkla karşılaştığımız bu marka, hiçbir bedel talep etmeden bayilik veren firmalardan biridir. Üstelik bu işi kurabilmek için sadece 30 bin liralık bir sermaye yeterli olmaktadır. Hızlı bir şekilde kendi işinizi kurup satış yapabilmek ve güzel kazançlar elde etmek için Çaytaze Çay firmasından bayilik alabilirsiniz. İlgili firmanın iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim No: 0(553) 851 16 16

OBA Döner

2012 yılında faaliyete geçen Oba Döner, günümüzde 13 bayisi ile büyümeye devam etmektedir. Döner sektörüne bir yenilik getiren firma herhangi bir bayilik bedeli talep etmiyor. Firmanın Merkezi, Bayrampaşa İstanbul’da yer alıyor. Ortalama 60-80 bin lira gibi bir sermaye ile bu işi kurabiliyor ve hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlayabiliyorsunuz. İlgili firmanın iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim No: 0506 507 50 89

Paspasmatik

Paspasmatik, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında olan bir firmadır. Pasmasmatik, benzin istasyonlarında veya araç dinlenme tesislerinde özel bir makine ile çalışmaktadır. Aracınız yıkandıktan sonra veya kirli ve çamurlu bir yere bastıktan sonra aracınızın kirlenmemesi için kâğıt bir paspas vermekte ve bu paspası da sadece 1 TL’ye satmaktadır. Şimdiye kadar pek çok istasyonda satış ağını genişleten Paspasmatik, oldukça güzel kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.

Firma, bayilik için herhangi bir bedel talep etmemekle beraber, çeşitli istasyonlarla yaptığınız her anlaşmada ve onlar tedarik ettiğiniz her bir paspas için komisyon almaktasınız. Örnek vermek gerekirse, bir benzin istasyonu ile anlaşıyor ve bunun için 500-1000 TL arası bir tebrik bedeli alıyorsunuz. Daha sonra tanesini 70-80 kuruştan aldığınız paspasları benzin istasyonunda bulunan Pasmasmatik cihazlarına dolduruyorsunuz, bu sayede her doldurmada ciddi kazançlar sağlayabiliyorsunuz

YORUMLAR YAZ