• YARIM ALTIN
  8.156,00
  % -0,39
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2211
  % 0,12
 • € EURO
  35,0376
  % 0,12
 • £ POUND
  40,9961
  % 0,15
 • ¥ YUAN
  4,4518
  % -0,02
 • РУБ RUBLE
  0,3568
  % 0,34
 • BITCOIN/TL
  2285777,325
  % 6,10
 • BIST 100
  %

İş Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Verecek?

Bankalar için emekli müşteriler her zaman daha cazip olmuştur. Emekli maaşı hiçbir zaman kesintiye uğramayacağı için, emekli olanları sürekli müşteri olarak görürler. Durum böyle olunca da her banka emekli olanları kendi bankasına çekmek için zaman zaman kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampanyalar kimi zaman düşük faizli kredi oluyor, kimi zaman kart ücreti olmadan kredi kartı oluyor, kimi zaman da promosyon ödemesi oluyor. İş bankası da emekli müşterileri başka bankalara kaptırmamak için sosyal sigortalar kurumu ile anlaşıp promosyon kampanyasını başlattı.

İş Bankası Emeklilere 1.000 TL Promosyon Ödemesi Yapacak

İş bankası ve Sosyal sigortalar kurumu arasın da yapılan anlaşma gereği, emekli maaşını iş bankasına taşıyan ya da emekli maaşını iş bankasından alan SGK emeklileri (Bağ kur, Emekli Sandığı, SSK) ek şart olmadan 1.000₺ ye varan promosyonun sahibi olacak. Bu promosyondan faydalanmak isteyen emeklilerin iş bankası şubelerine müracaat edip, üç yıl boyunca maaşlarını iş bankasından alacağına dair taahhüt vermeleri gerekmektedir.

İş Bankası Promosyon Bedelleri Nasıl Belirleniyor?

Emekli maaşınızı iş bankasına taşıdığınız zaman alabileceğiniz promosyon 1.000 TL yi geçmeyecektir. 1.000 TL promosyon alabilmek için, emekli maaşınızın 2.500TL ve üzeri olması gerekmektedir. Bu tutarın altın da maaş alıyorsanız daha az promosyon ödemesi alabileceksiniz. 1.500 ve 2.499 TL arasın da emekli maaşı alıyorsanız 875 TL, 1.499 TL ve daha altı maaş alıyorsanız 750TL promosyon ödemesi alabileceksiniz.

İş Bankası Kaç Kere Promosyon Ödemesi Yapıyor?

Emekli maaşınızı iş bankasına taşıdığınız zaman, Üç yıl için verdiğiniz taahhüt süresine bir kere peşin ödeme yapmaktadır. Üç yıl taahhüt süresi bitene kadar başka promosyon ödemesi yapmayacaktır. İş bankasının verdiği promosyon ücreti aslın da üç yıllık ücrettir. Emekli müşterilerini kendi bünyesinde tutabilmek için promosyon ödemesini, baştan peşin olarak yapmaktadır.

İş Bankasından Emekli Maaş Almanın Avantajları

Emekli maaşınızı iş bankasına taşıdığınız zaman birçok avantajın da sahibi olursunuz. Şubeler de öncelik sizin olur ve uzun kuyruklar beklememiş olursunuz. Ayrıca kredi ve ek kartlarınız için hiçbir aidat ödemesi yapmazsınız. İnternet şubesi ve iş cep aracılığıyla yapılan havale işlemleri de size özel olarak ücretsiz olacaktır. Bunun yanı sıra, emekli maaşını iş bankasından alanlar, aylık üç adet EFT işlemini ücretsiz yapabileceklerdir.

YORUMLAR YAZ