• YARIM ALTIN
  8.134,00
  % -0,62
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2192
  % 0,12
 • € EURO
  35,0292
  % 0,09
 • £ POUND
  41,0057
  % 0,18
 • ¥ YUAN
  4,4522
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3570
  % 0,41
 • BITCOIN/TL
  2292538,149
  % 6,91
 • BIST 100
  %

Getir Bayilik Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en büyük internetten market alışverişi platformu olan Getir.com, hızla büyümeye devam ederken, Türkiye’nin dört bir yanında da bayilik vermeye devam ediyor. Bayilik sistemleri ile ilgili çok fazla bilgi paylaşmasalar da edindiğimiz tüm bilgileri bu yazıda sizlere anlatmaya çalışacağız. Getir bayilik nasıl alınır, getir bayilik kar oranı nedir, ne kadar kazanılır gibi tüm konularda sizi bilgilendirmeye başlayacağız.

Getir Nedir?

Getir, online bir market alışveriş platformudur. Evden çıkmadan, uygun fiyatlarla market alışverişi yapmanızı sağlamaktadırlar. Özellikle pandemi döneminde ne kadar önemli bir şirket olduklarını başarıyla kanıtladılar. Peki getir.com bayiliği nasıl alınır, bayilik sistemi nasıl işliyor ne kadar ciro yapılır ve ne kadar kar elde edilir?

Getir Bayilik Şartları

 1. Getir.com sistemine yatırım yapmak isteyen bireylerin, minumum 400 bin liralık bir yatırım bütçesine sahip olmaları gerekiyor. Kurulacak merkeze ve ilçeye göre yatırım ihtiyacı 1 milyon liraya kadar yükselebilir, ancak genel olarak en az 400 bin talep ediliyor.
 2. Daha önce aynı sektörde bayilik almış ve başarısız olmuş kişiler tercih edilmiyorlar.
 3. İşinizin başında durmanız, girişken bir karaktere sahip olmanız çok önemli.
 4. İşi tüm stresiyle yükleyebilecek kapasitede olmak gerekiyor.

Getir Bayilik Sistemi Nasıl İşliyor?

 1. Getir bayilik sistemi son derece basit işliyor. İlk olarak bir depo tutmanız gerekiyor, tutacağınız deponun büyüklüğü yaptığınız yatırımın seviyesine göre de değişkenlik gösterebiliyor.
 2. Getir.com firması, günlük olarak eksilen ürünleri yerine getiriyor ve yeni ürünleri de size teslim ediyor.
 3. Getir firmasından ürünleri belli bir fiyat ile alıyorsunuz ve ürünler günlük olarak teslim ediliyor.
 4. Sipariş alınan ürünlerden yüzde 25 kazanıyorsunuz. Gün sonunda yaptığınız cironuz cironun yüzde 25’i brüt karınız oluyor.
 5. Motorsikletli elemanlara ve depo sorumlularına bu kardan maaş ödüyorsunuz.

Getir Bayiliği Ne Kadar Kazandırıyor?

Getir bayiliği aslında oldukça kazançlı, fakat işletmeyi doğru yerde açmak da çok önemli, fakat endişelenmeyin. Getir.com bu konuda size destek verecek ve tüm işletmeyi sizin adınıza açacaktır. Getir bayilik sistemine kaydolan ve yatırım ödemesini yapan kişiler, birkaç hafta içerisinde iş yapmaya başlayabiliyorlar. Yaptıkları hasılatın tamamı, getir.com’a ödeniyor ve ay sonunda hak ettiğiniz kazanç tutarı hesabınıza yatırılıyor. Genelde net kâr marjı olarak yüzde 10 gibi bir oran ödeniyor. Yani ay içerisinde yaptığınız satışların yüzde 10’u hiçbir ek gider olmaksızın hesabınıza yatırılıyor.

Getir bayileri, bulundukları bölgeye göre değişen oranlarda aylık hasılat elde ettiklerini belirtiyorlar. Düşük ve orta lokasyonlu bölgelerde aylık hasılar 100 bin lira civarındayken, orta ve gelişmiş bölgelerdeki hasılatlar ise 200 bin lira ile 800 bin lira arasında değişiyor. Özellikle getir.com’a bir milyon liranın üzerinde yatırım yapmış olan bireyler, aylık 50 bin lira ile 100 bin lira arası net para kazanabiliyorlar.

YORUMLAR YAZ
 • Selami Zağlı3 yıl önce
 • Sistem artık buna döndü.. bence artık hersey sanal ve hatta benım fikrimce artık ele gelen para değil kriptolar ile alışveriş yapılacak. getir gibi bayilelikler artıkkendi iş imkanını sunar oldu insanlar bu sekilde daha mutlu bence.