• YARIM ALTIN
  8.317,00
  % 0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0413
  % 0,65
 • € EURO
  36,0249
  % 0,40
 • £ POUND
  42,9931
  % 1,08
 • ¥ YUAN
  4,5527
  % 0,59
 • РУБ RUBLE
  0,3760
  % -0,36
 • BITCOIN/TL
  1969155,346
  % 3,06
 • BIST 100
  %

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar – 2020

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında kredi kartı veren bankalar isimli bu yazımızda sizler için hemen kredi kartı veren bankaları topladık ve çok değerli bilgiler sunduk. Bu yazımızda ayrıca Hangi bankalar anında kredi kartı veriyor? Hemen kredi kartı veren bankaların istediği evraklar nelerdir? gibi sorularınıza da yanıt vereceğiz.

Anında Kredi Kartı Almak İçin Gerekli Olan Şartlar

Bankalar kredi kartı ve kredi vermek için kişilerden ilk olarak gelir belgesini  istemektedir. Bunun yanı sıra kredi başvurusunda bulunurken müşterinin kredi notu da oldukça önem arz etmektedir. Çalışmayan kişiler için kredi kartı almanın birden fazla yolları bulunmaktadır. Fakat kredi notu kötü olan birisinin kredi alması oldukça zor.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

ING BANK

ING Bank Bonus Kart için anında kredi kartı talebini almakta. Düşük limitli ve isimi olmayan kredi kartı talebinin en çok onay alacağı bankalardan bir tanesidir. Bonus Kart ve ek kartı başvuruları da bu banka tarafından kısa süre içerisinde onay almaktadır. İstek sonucunda verilen kredi kartında isim yer almamaktadır. Yani kartların üstünde genelde isim soy isim bulunur, fakat anında alındığı için bu kartta isim soyisim yer almaz.

ING bank üzerinden kredi kartı başvurusu yapan kişilerin, kredi kartı kısa süre içerisinde şube de hazır hale gelir.

İŞ BANKASI

İş bankası ING bank gibi, kredi taleplerine anında cevap veren bankalardan birisidir. Maksimum kredi kartı en kolay alınabilen kredi kartı türlerinden birisidir. SMS veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa süre sonra onay ve red cevabı size iletilmektedir. İş Bankası Maximum Kart başvurusunda bulunmak istiyorsanız, MAXIMUM yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 4402’ye gönderebilirsiniz.

FİNANSBANK

Finansbank kredi kartı başvurusu yapıp kısa zaman içerisinde kartı almak isteyenler için Card Finans kredi kartı ürününü sunmaktadır. Finansbank’ın bu ürünü sayesinde kısa sürede kredi kartı alabilirsiniz. Card Finans  almak için SMS veya internet  üzerinden başvuru da bulunabilirsiniz. Umarız bu yazımız sizler için faydalı olur, sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ