• YARIM ALTIN
  8.169,00
  % -0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2162
  % 0,11
 • € EURO
  35,0300
  % 0,10
 • £ POUND
  41,0009
  % 0,16
 • ¥ YUAN
  4,4509
  % -0,02
 • РУБ RUBLE
  0,3563
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  2285777,207
  % 6,10
 • BIST 100
  %

Findeks Risk Raporu Nedir

Bankalar ile olan ilişkilerinizi düzenlemenize yardımcı olan Findeks sayesinde tüm bilgilerinize tekbir çatı altında toplayabilirsiniz. Bu sayede tüm bilgilere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Günümüzde bankalar ile ilişkilerinizi düzenleyen ve herkes tarafından güvenilir bir şekilde kullanılan bu sistem sayesinde ticari faaliyete bulunacağınız kişiler ile ilgili gerçekçi bilgilere de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Findeks risk raporu sayesinde karşınızdaki kişinin bankalar ile olan ilişkilerini ve düzenli ödeme yapıp yapmadığını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Findeks sayesinde tüm bankalardaki kredi kartlarınızı tekbir çatı altında görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Bu sistemi akıllı cep telefonları üzerinden de kontrol ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek yazılar:

Risk Raporunun Yararları Nelerdir

Ticari bir faaliyette bulunmak istiyorsunuz ancak karşı tarafından ödeme gücü ve faaliyetleri hakkında bilginiz yok. O zaman kişiden Findek risk raporu talep edebilirsiniz. Bu raporda kişilerin bankalara olan ödeme düzenini ve yeterliliğini görebilirsiniz. Bu rapora göre de değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Tamamen güvenilir olan bu sistem sayesinde adımlarınızı ona göre atabilirsiniz.

Risk raporu içerisinde son 5 yıla ait kredileriniz yer alıyor. Bu raporda ödemelerinizi ne sıklıkta yaptığınız da bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde bankalara olan borç durumlarınızı görebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizin düzenini de görebilirsiniz. Bu sistem sayesinde tüm bankalardaki kredilerinizi tek bir sistem üzerinden online ve güvenilir bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Bu finansal risk raporunu başkalarına belge olarak da sunabilir ve ödeme dengenizi gösterebilirsiniz. Bu da size itibar kazandıracaktır.  Risk raporu sayesinde kişilerin bankaya olan borçlarını ödeyip ödemediğini görebilirsiniz. Ayrıca kendi bilgilerinizi gördüğünüz gibi başkalarının raporlarına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişinin izin vermesi yeterli olacaktır. Bu sayede ticari hayatınıza da olumlu olarak yön verebilirsiniz.

Bir başka firma veya kurum ile ilgili risk raporuna ulaşmak istediğinizde sistem karşı tarafa mesaj atar ve onay verir ise o zaman risk raporuna ulaşım sağlayabilirsiniz. Finansal hayatın düzenlenmesi ve korunması açısından geliştirilmiş olan bu sistem mağdur olmanızın da önüne geçecektir. Sizde bu sistemi kullanarak ticari itibarınızı yükseltebilir ve kaliteli işlere imza atabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ