• YARIM ALTIN
  8.158,00
  % -0,40
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2181
  % 0,11
 • € EURO
  35,0314
  % 0,10
 • £ POUND
  40,9827
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,4514
  % -0,01
 • РУБ RUBLE
  0,3564
  % 0,25
 • BITCOIN/TL
  2284863,454
  % 6,05
 • BIST 100
  %

Findeks Bireysel ve Kurumsal Üyelik

Findeks, Türkiye’de başarılı olarak hizmetlerine devam eden yaklaşık 9 kadar bankanın ortak olması ile kurulan bir sistemdir. Bu sistemde finansal durumunuzu kolaylıkla gözden geçirebilirsiniz. Yeni kurulan sistemlerindeki oluşabilecek problemlerin aksine Findeks sisteminde her türlü olumsuz durum için olasılıklar düzenli hale getirip revize edilerek son kullanıcının anlayacağı şekilde sistem kurulmuştur.

Bu sistemin içerisinde bulunan finansal risk analizi raporu ile daha önceki zamanlarda çekmiş olduğunuz kredilerin ayrı ayrı bankalardan kontrol etmenize gerek kalmadan tek bir sistem altından kontrol edebilmenizi sağlar. İnsanlar bazen maddi durumlarda sıkıntı çekebilirler. Bu maddesel anlamda sıkıntı çıkan maddi durumlarda, en yakın bulundukları bankalardan kredi notlarına göre uygun Faiz oranında kredileri çekerler. Bu uygun faiz oranlı kredi diye çektikleri zaman ödemelerde bankaların belirledikleri periyotlarla gerçekleşir. Bu bankanın ne kadar periyotlara göre ödeme işlemini tek tek kontrol etmenize gerek kalmadan Findeks sisteminde kısa sürede takibini sağlayabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek yazılar:

Findeks Nasıl Üye Olabilirim?

Findeks üye olma adımları başlangıç için ücretsiz olup sonraki aşamalarda değişik paketler ile ücretlendirme talep edilir. Bu değişik paketlendirmeler içerisinden ihtiyacınız için en uygun finansal durum izleme analizi olan paketi satın alabilirsiniz. Bu anlamda her banka ile ayrıca uğraşıp saatler süren zaman kaybetmenize gerek kalmadan Findeks sistemi ile birlikte en başarılı 9 bankanın tek bir çatı altında toplanarak durumunuzu izlemenizi sağlayabilirsiniz. Bu sisteme üye olma adımları oldukça basittir. Sitede yer alan ve giriş butonuna basarak üyelik bilgilerinizi girmeniz istenir. Üyelik bilgisinde, sistemde yer alan ve kişilerin birbirinden ayırt edilmesini sağlayan kimlik numaraları ve şifreden oluşan bir doğrulama sayesinde sisteme giriş yapabilirsiniz.

Arttırılmış Güvenlik Önemleri

Sürekli güvenlik sıkıntıları çıkabilen sistemlerden Findeks sistemi ayrı bir güvenlik önlemleri ile kurulmuştur. Kredi kartı bilgilerinizi hatta belki ilerleyen zamanlarda bu bilgilerin çok önemli olduğu şifreleri girebilmeniz ihtimaliyle sistem kurulmuştur. Findeks sistemine giriş yapabilmek için belirlediğiniz şifreyi unutmanız halinde şifre kilidini aç butonuna basarak da kimlik bilgilerinizi girerek tekrar sisteme giriş yapabilirsiniz. Böylelikle bir başka kişinin sizin sisteminize girmesinin engellenmesi sağlanır. Sisteme giriş yapma da herhangi bir yaşadığınız durumla ilgili telefon numaralarından ya da e-posta yoluyla ya da sitede yer alan yardım linkinden bilgi alabilirsiniz.

Findeks Bireysel Ve Kurumsal Üyelik

Ticari hayat içerisinde başarılı olmak istiyorsanız adımlarını güvenilir ve sağlam bir şekilde atmanız gerekir. Müşterilerinizin ödeme güçlerini bilmek iş yapıp yapmayacağınıza karar vermenizde etkili olacaktır. Bunun için özel olarak geliştirilmiş ve günümüzde herkes tarafından yaygın olarak kullanılan Findeks sistemini kullanabilirsiniz. Bu sistem bireysel olarak kullanıldığında tüm bankalardaki bilgilerinize tek çatı altından ulaşmanıza olanak sağlar. Ayrıca geçmişe dönük ödemelerinizi de online olarak görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir bir şekilde size sunulan bu sistem sayesinde ticari hayatınıza da yön verebilirsiniz. Bu sisteme üye olmak ücretsizdir. Sadece kullanmak istediğiniz paketi seçtiğinizde belirli bir ücret ödemesi yaparsınız.

Bireylere Ve Kurumlara Sağladığı Yararlar

Bu sistemin hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara sağladığı birçok yarar bulunmaktadır. Özellikle Findek kredi notunu da öğrenebilirsiniz. Bu nota bankalar da bakmakta ve size ona göre kredi vermektedir. Bu not ödeme düzeninize bağlı olarak belirlenir. Ödeme düzeni yüksek seviyelerde ise notunuzda yüksek olacaktır. Çalışacağınız kurumların Findeks notunu öğrenerek ticaret yapabilirsiniz. Bu da sizin açınızdan önem taşır. Ödeme düzenini bu sayede görebilir ve adımlarınızı daha sağlam atabilirsiniz. Risk raporu uygulaması ise geçmişe dönük tüm ödemeleri tek bir çatı altında gösteren finansal bir tablo olarak karşınıza çıkar. Kendi finansal tablonuzu yani ödeme düzeninizi karşı tarafa sunarak ticari itibarda kazanabilirsiniz.

Hangi Sektörler İçin Uygundur?

Bu sistemden tüm sektörler güven içerisinde yararlanabilirler. Örneğin araç kiralama firması olarak hizmet veriyorsunuz. Filo kiralama yapacaksınız ancak karşı tarafın ödeme düzenini bilmiyorsunuz. Bunun için karşı taraftan risk raporunu talep edebilirsiniz. Bu rapora göre de iş yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir kurumun risk raporuna ulaşmak isterseniz talep edebilirsiniz. Talebiniz üzerine karşı taraf onay verirse anında ilgili rapora ulaşım sağlayabilirsiniz. Ticari hayatı olumlu yönde değiştiren bu sistemi sizde aktif olarak kullanabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal olarak size artı değer katacaktır. Finansal açıdan da tüm bilgilerinizin tek bir noktada toplanması önem taşımaktadır. Sistem bilgilerinizi internet ortamında da güvenle saklamanıza yardımcı olur.

YORUMLAR YAZ