• YARIM ALTIN
  8.148,00
  % -0,39
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2170
  % 0,11
 • € EURO
  35,0315
  % 0,09
 • £ POUND
  40,9874
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,4528
  % 0,01
 • РУБ RUBLE
  0,3560
  % 0,12
 • BITCOIN/TL
  2295717,172
  % 6,30
 • BIST 100
  %

Bedava Bitcoin Veren Siteler

Yatırım araçları konusunda kararsızlık yaşayanlar genellikle hedeflerini tam olarak belirleyemeyenlerden oluşur. Kısa vadeli ve uzun vadeli ayırarak bile düzgün bir yatırım planı hazırlanabilir. Örneğin çeşitli ekonomistler ve uzmanlar geleceğin enstrümanı olarak Bitcoin‘i nitelemekteler. Çünkü yönetim anlamında herhangi bir mekanizmaya bağlı bulunmaması onu kontrol edilebilirlikten çıkarıyor. Böylece direkt etki sağlanamıyor ve serbest piyasa ekonomisi içinde dengesini bulabiliyor. Özellikle orta ve alt kesimdeki bireylerin ilgisini çekmeye başlarken adını yeni duyanlarda biraz tedirginlik de var. Çünkü saman alevi biçimindeki diğer örnekler gözetildiğinde acaba zarar eder miyim sorusu çokça soruluyor. Borsa, forex tarzı deneme modellemeleriyle piyasayı takip edebilir miyim yönünde sorularınız varsa aslında tam olarak öyle olmasa bile bedava Bitcoin kazanma alternatifi sunulabilir. Nihayetinde hesabınızdan bir para eksilmeyecek ve kaybedeceğiniz tek şey bedava Bitcoin veren siteler üzerinde harcayacağınız zamanla sınırlı kalacak. Devamında önünüzü görebiliyor, kazançlarınızı mantık çerçevesinde oturtuyorsanız kazandığınız bedavalarla birlikte ekstra dışarıdan müdahaleyle alacağınız Bitcoin’leri birleştirip pozisyonunuzu değiştirebilirsiniz.

Bedava Bitcoin Veren Siteler Hangileridir?

Dijital platformların gelişmesi sayesinde burada boy gösterip yatırım yapanlar da sıradan kullanıcılar da çeşitli getiriler sağlıyor. Söz gelimi insanlar iletişimi sanal ortama taşıyıp avantajlardan faydalanıp zamandan tasarruf ederken, site sahipleri de satışlardan veya reklamlardan gelir yaratıyor. Yeni sistemlere bakıldığında da sıradan kullanıcıların hareketleri hesaplanılarak birçok ödül veriliyor. Görev yap, anket doldur, oyun oyna, reklamı izle, reklama tıkla gibi görevlerin tamamlanmasıyla üyeliklere belli oranlarda para veriliyor. Bazıları da direkt Bitcoin veren siteler olabiliyor. Normal bir internet sörfü yaparcasına görevleri bitirdiğinizde bedava Bitcoin hesabınıza yatıyor ve platformun prensibine, işleyişine göre istenen düzeye ulaştığınızda rahatlıkla çekebiliyorsunuz. En iş görenleri ya da tercih edilenleri konusunda bedava Bitcoin veren siteler hangileridir derseniz birkaç tanesini sıralayabiliriz. Vereceğimiz detayları ve özellikleri iyice inceleyip kafanıza yatan bir tanesinden hesap oluşturarak işe koyulabilirsiniz.

Bedava Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Bedava Bitcoin Kazanma Siteleri

1. StormGain

Bedava bulut madenciliği sağlayarak kullanıcılarına Bitcoin kazandıran sistemde cihazlarınızın bataryasını bitirmesine, işlemciyi tüketmesine gerek kalmaz. Böylelikle ücretsiz biçimde çalışmalar sürdürülürken siz de hesabınızda biriken miktarları hesaplayabilirsiniz.

2. AirDrop

Madenciliğin dışında direkt karşılık bulmak isteyenler bahsettiğimiz şekilde görev yap ödül kazan sistemlerine girebilirler. Çünkü meblağ sistemde hazır tutulur ve görev bittiği anda hesabınıza yansır. Üstelik devamlı kullandığınızda kampanyalardan da faydalanıp ekstra paralar kazanabilirsiniz.

3. Cointply

Bu site ise Faucet modellemesiyle çalışıp oyun oynadığınızda, video izlediğinize ya da reklama tıkladığınızda ödeme yapar. Benzer minvalde bonuslarınızı alarak görevlere başlarsanız kazançların katlandığını görmeniz mümkün.

4. Freebitco.in

Sektörde hizmet vermeye başlayan ilklerden Freebitco.in ise saatlik zamanlamalarla çalışır. Söz gelimi ilk ödülünüzü aldıysanız 1 saat sonra tekrardan girerek yeni ödüle kavuşabilirsiniz. Girdiğinizde görebileceğiniz gibi dönemsel çekilişler gerçekleştirilir. Biriktirdiğiniz Bitcoin’leri bilete çevirip katılırsanız, çekiliş size çıktığında birikiminiz aynı oranda yükselecektir.

5. BonusBitcoin.co

Bedava Bitcoin kazanmak için kararlı kişiler genellikle ödül sistemlerinde gereksiz uzun zamanlardan şikayet ederler. Bu yüzden de çokça platform değiştirirler. Bonusbitcoin.co’daysa bahsettiğimiz süreler oldukça kısadır. 15 dakikalık aralıklarla girerek ödülü hesabınıza yansıtabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ