• YARIM ALTIN
  8.135,00
  % -0,61
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2354
  % 0,17
 • € EURO
  35,0632
  % 0,19
 • £ POUND
  41,0404
  % 0,26
 • ¥ YUAN
  4,4541
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3571
  % 0,42
 • BITCOIN/TL
  2292538,739
  % 6,91
 • BIST 100
  %

Bedava Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Kripto paralar günümüz ekonomi dünyasının en genç birimleri denebilir. Elbette devamlı yeni kavramlarla ve platformlarla tanışıyoruz ancak Bitcoin başta olmak üzere kripto birimlerin yarattığı etkiyi hiçbirisi yaratamadı. Kaldı ki güncel kullanımdaki yerel ve uluslararası çaptaki kağıt paraların, değerli madenlerin fiyatını dahi katlamayı başarırken geleceğin finansal altyapısını oluşturacağı düşünülüyor. Haliyle Bitcoin ve benzeri araçlara yatırım yapanların sayısı da her geçen gün artıyor ve geçtiğimiz yıllardaki ansızın yükselişine yaklaşmasa da yatırımcısını sevindirecek çıkışları gösterebiliyor. Özellikle genç bireylerin ilgilendiği coin türevleri madencilikle elde ediliyor ve bir birimi bile Türk Lirasına çevirdiğinizde önemli meblağlara denk düşüyor. Dolayısıyla ülkemizdeki ekonomik faaliyetler arasına Bitcoin kazanma ve üzerine katma konusunda da birçok marka işlem görmeye başladı. Fazla birikimi bulunmayanlar veya güvenemeyenler bedava Bitcoin almak gibi çeşitli yollardan en azından başlangıç yapmak istiyorlar. Pek tabii ki belirttiğimiz ölçüde bir değere ulaşmış parayı kolayca kazanmak mümkün değil. Bilgisayar ve telefon başında zaman geçiriyorsanız bedava Bitcoin nasıl kazanılır konusu sizin için uygun görülebilir. Çünkü altı çizilen şartları yerine getirip uygunlukları sağlarsanız belirli düzeylerde coin kazanabilirsiniz.

Bedava Bitcoin Veren Siteler

Bedava Bitcoin Kazanmak

Bitcoin’in yapısı itibariyle hiçbir merkeze bağlı kalmaması veya hiçbir devletin etkisi altında bulunmaması kendisini ön plana çıkarıyor ve takip mekanizmasından da ayırıyor. Adeta kısıtlanamayacak derecedeki özgürlüğün sembolü haline dönüşünce iyi niyetliler kadar art niyetli insanların da işine geliyor. Yine de ödeme yaparken yurtdışı platformlarda işlem görmesi örneğin sıradan vatandaşlar adına faydalı bir durumdur. Birikim, yatırım, kazanç gibi konuların dışında sadece alışverişini tamamlamak için bile Bitcoin kazanmak, satın almak yönünde hareket edenler mevcut. Bu yüzden cüzi miktarla bedava alışveriş kuponu alıyormuş şeklinde düşünebilirsiniz. Ödeme biçimlerine bakılarak düzenlenen kampanyalardan bedava Bitcoin kazanmak mümkün. Örneğin birçok yöntemle Bitcoin madenciliği kolayca yapılıyor. Ayriyeten bazı platformlar görevleri tamamlamanız halinde de tatmin edebilecek seviyelerde coini hesabınıza yatırıyor.

Bedava Bitcoin Kazanma Yöntemleri

Halihazırda böylesine etkin kullanılırken önümüzdeki dönemde aşağı yukarı her sektörde Bitcoin ya da alt coinlerin kullanılacağı söylenebilir. Yine de diğer para birimleri tedavülden kalkmaz lakin yatırımınızı bu yönde yaparsanız veya bir şekilde elinize kripto birimleri geçirirseniz kazançlı çıkarsınız. Yeni yeni atılanlardan biriyseniz bedava Bitcoin kazanma yöntemleri işinize yarar. Nihayetinde cebinizden ücret vesaire çıkmayacağından sadece biraz zaman geçirerek bedava Bitcoin nasıl kazanılır sorusuna yanıt bulup amacınıza ulaşabiliyorsunuz.

1. Cloud Mining

Yazımızı hazırlarken ilk sıraya cloud yani bulut madenciliğini eklemek istedik. Neticede madencilikle coin kazanmak hakkında akıllara ilk gelen şey kendi şahsi bilgisayarınızı veya telefonlarınızı kullanmaktır. Fakat uzaktan madencilik platformlarıyla işbirliği yapmanız neticesinde birikecek miktarlardan payınıza düşeni donanım gerekmeden alabileceksiniz. StormGain adı verilen sistemin yeni kullanıcılarını sevindirmek adına dönemsel olarak kampanyalar duyurup bedava ve ücretsiz imkanlar tanıdığı biliniyor. Bu ve benzeri yapıları takipte kalarak kazanç şansınızı arttırabilirsiniz.

2. AirDrop

İnternetten para kazanma türünde araştırmalarınızda genellikle belli başlı maddelere denk gelirsiniz. Aralarından sıkça bilineni ise görev yap ödül kazandır. AirDrop sayesinde sitelerdeki görevleri bitirirseniz Türk Lirası veya dolar değil, Bitcoin kazanırsınız. Aynı zamanda günlük bonuslarla birleşince bazen bir görevden iki kat getiri sağlanabiliyor.

3. Bitcoin’den Faiz Kazanmak

İfade ettiğimiz üzere geleneksel ekonomik ve bankacılık modelinin yanına yenileri eklenince ikisinin birleşimiyle de ortaya güzel şeyler çıkıyor. Standart faiz kazancının dışında elinizdeki Bitcoin’leri faize yatırmak artık çok kolay. Bahsettiğimiz türde hizmet sunan güvenilir bir yerle anlaştığınız taktirde yatırımınızı yönlendirirseniz Bitcoin ile faiz kazanmak düşünüldüğü kadar zorluk taşımaz. Uzun vadeli yatırımcıların geleceğe dair birikimlerini böyle değerlendirmesi tavsiye edilebilir.

YORUMLAR YAZ