• YARIM ALTIN
  8.077,00
  % -0,39
 • AMERIKAN DOLARI
  32,9657
  % 0,16
 • € EURO
  35,3464
  % -0,12
 • £ POUND
  41,8651
  % 0,13
 • ¥ YUAN
  4,5408
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,3735
  % -0,20
 • BITCOIN/TL
  2034088,453
  % 1,62
 • BIST 100
  %

Günde 100 Lira Kazanma Yöntemleri

Harcamalarımızı düşündüğümüzde eğer düzenli bir gelirimiz yoksa veya ihtiyaçlarımızı karşılayacak ölçüde düzenli gelirimiz bulunmuyorsa ek işler her zaman cazip gelir. Fakat bu işlere başvuran kişiler hangi yöntemlerden faydalanacağını bilemiyor. Örneğin piyasasına kolay giriş yapılabilecek ve ilk başlarda günde 100 lira kazandıracak bir iş aşağı yukarı herkesi memnun eder. Sistemi oturttuğunuz zaman günlük 100 TL kazanmak gibi bir gelirin ötesine geçerek belki de kendinize pasif gelir yaratmış olacaksınız. Bu yüzden ekstra işlere yönelirken yapacağınız tercihler kısa vadeli getirilerden fazlasını elde etmek istediğinizde daha fazla önem kazanmakta. Biz de bugünkü yazımızda günde 100 lira nasıl kazanılır konusunu ele alacağız ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlere farklı kazanç kapılarından bahsedeceğiz.

Günlük 100 TL Nasıl Kazanılır?

Kuşkusuz çevrenizde gördüğünüz bazı insanların ekstra yöntemler sayesinde günlük veya aylık meblağları kazandığını fark etmişsinizdir. İşini yoluna koymuş kişiler kolayca size fikirlerini söylemeyebilir ancak alacağınız birkaç tavsiyeyle siz de kendinize uygun bir sistemi oluşturabilirsiniz. Bu sebeple rahat biçimde yapılabilecek ve kısa sürelerde günlük yüz lira gibi miktarlara ulaşabileceğiniz fikirlerden bahsedeceğiz.

Günde 100 Lira Kazandıran İş Fikirleri

İş fikirlerini incelemeye başladığınızda öncelikle kendi yeteneklerinizi ve uzmanlıklarınızı gözden geçirin. Devamında insanların talep edebileceği bir özelliğiniz varsa aşağıda sıralayacağımız ek kazanç yöntemleri arasından onlara yönelmeniz sizin için yararlı olacaktır.

1. Müzik dersi verebilirsiniz.
Para kazanma yöntemleri arasında belki de en fazla öne çıkanlar sanatsal aktivitelerdir. Çünkü sermayeye gerek kalmadan bilginiz ve tecrübenizle insanlara bir enstrüman veya bir aktivite öğretirsiniz. Örneğin müzik enstrümanlarından birkaçına hakimseniz ve belirli seviyelere gelmişseniz saatliği 100 liradan hatta 200 liradan özel dersler verebilirsiniz. Özel bir yetenek gerektirdiğinden fiyatların kolay biçimde yukarılara çekilmesi oldukça normaldir.

2. Instagram’da ürün satabilirsiniz.
Instagram platformunda dolaşırken çoğu zaman reklamlara, ürün satan sayfalara denk gelmişsinizdir. Belki bu sayfaların çok zor kurulduğunu veya ürünleri satma aşamasına gelene kadar epey bir zorluk çektiğini düşünmüş olabilirsiniz. Fakat dropshopping adı verilen sistem sayesinde fiziksel bir depolama alanına dahi ihtiyaç duymadan istediğiniz ürünleri satabilirsiniz. 100 Türk Lirası kazanmak ve dahasını elde etmek Instagram ile gayet mümkün. Yapmanız gereken bir Instagram sayfası oluşturup takipçi sayısını arttırmak ve dropshopping sistemiyle ürün tedarik eden firmalarla temas kurmak.

3. Sosyal medyadan çeşitli reklamlar yapmak.

Ürün satışıyla getiri sağlamak size çok meşakkatli geliyorsa ve halihazırda yüksek takipçili profiliniz, sayfanız varsa diğer sayfalarla anlaşarak onların ürünlerinin tanıtımını yapabilirsiniz. Böylelikle uğraşsız günde 100 lira kazanmanız olasıdır.

4. Değerli maden veya döviz alış satışı.
Gündelik yaşantınızda finans dünyasıyla içli dışlıysanız, işiniz olmasa dahi piyasaları takip ediyorsanız düşük makaslarla maden veya döviz satan kurumlardan bir hesap alabilirsiniz. Sonrasında grafikleri okuma becerinize bağlı olarak aylık olarak asgari ücretten bile fazlasına erişebilirsiniz. Ek iş fikirleri ve yöntemleri arasında belki de saniyelerin önem arz ettiği yegane olanı alış satıştır. Çünkü bir anda fiyatı yükselen paranın veya madenin değeri yine aniden düşebilir.

5. İnternetteki platformlara, sitelere içerik hizmeti sağlayabilirsiniz.
Kaleminize güveniyorsanız internet dünyasında yayın yapan platformlarda ücretli yazarlık, editörlük veya makale hizmeti sunabilirsiniz. Bir süre kendinizi geliştirecek deneme yazıları hazırladıktan sonra kendinize güvendiğiniz bir tanesini ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz yere yollayabilirsiniz. Böylelikle düzenli olarak ek gelir kazanırsınız.

YORUMLAR YAZ