• YARIM ALTIN
  8.161,00
  % -0,36
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2186
  % 0,12
 • € EURO
  35,0391
  % 0,13
 • £ POUND
  40,9852
  % 0,13
 • ¥ YUAN
  4,4523
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3565
  % 0,26
 • BITCOIN/TL
  2284863,703
  % 6,05
 • BIST 100
  %

Getir’de İndirimli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Online platformlar artık yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası. Gün içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin önemli bölümünü de artık bu platformlarda hizmet veren siteler, uygulamalar aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Bahsedilen biçimde son dönemlerin ön plana çıkan uygulaması Getir ise sunduğu hizmet kalitesiyle müşterilerinin en çok kullandığı uygulamalar arasına girdi diyebiliriz. Getir’deki indirimler ile birlikte hızlı biçimde istenilen ürüne veya yemeğe ulaşma imkanı herkesi memnun ediyor. Böylelikle müşteri sayısı günden güne artarken bünyesine kattığı restoran ve mekanların sayısı da çoğalıyor. Bireysel müşterilerini de indirimli alışveriş yapmak konusunda oldukça mutlu ederken indirim ve kampanyası kalmayanlar ne yapacaklarını bilemeyebiliyor. Biz de bugünkü yazımızda sizlere Getir’de indirimli alışveriş nasıl yapılabilir sorusunun ipuçlarını vereceğiz.

Kampanyalar Bittiğinde Getir’de İndirim Almak

Bu tarz uygulamaları kullanmaya başladığınızda özellikle ilk birkaç siparişiniz için oldukça cazip teklifler sunarlar. Böylece sizi düzenli müşterileri haline getirmeyi hedeflerler. Fakat ilk kampanyalarını harcayan kişiler yenilerini alarak indirimli yemek sipariş etmek istiyor.
Getir’e üye olduğunuzda market kısmında ilk siparişinize özel 40 TL üzeri alışverişinize 30 TL indirim yapılır. Yine yemek bölümünde de bütün siparişlerinizde geçerli 2 adet 20 TL, 1 adet 10 TL indirim kampanyası sunulur. Eğer bunları çoktan tükettiyseniz biraz bekleyip belirli zaman aralıklarıyla kampanyalar kısmını yenileyiniz. Zamanla fark edeceğiniz üzere uygulamanın ilgili bölümdeki Getir kampanyaları değişiklik gösterecektir. Söz gelimi bu şekilde istediğiniz kıvamda bir şey yakalayamadıysanız uygulamayı kaldırmayı deneyin. Birkaç gün içerisinde size özel tanımlanmış yeni Getir 30 TL indirimi mesajını alacaksınız. Sonrasında uygulamayı tekrar indirerek istediğiniz siparişi gerçekleştirebilirsiniz.

2022 Getir İndirim Kodları

Büyük şirketler bazen diğer firmalarla anlaşmalar yaparak müşterilerine indirim kodu dağıtabilir. Getir de bahsettiğimiz tarzda promosyon niyetiyle işbirlikleri sonucunda kod dağıtabiliyor. Özellikle telefonunuzda yoğun olarak kullandığınız uygulamaların kampanya bölümlerini detaylı biçimde inceleyerek güncel bir bildirimin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yine internet dünyası içerisinde sınırlı sayıda da olsa Getir 20 TL indirim kodu bulabilirsiniz. Bunun için 2022 indirim kodları barındıran siteleri inceleyebilirsiniz.

Getir Müdavim İndirimi

Dışarıdan sık yemek sipariş eden biriyseniz Getir indirimleri size daha fazla yansır diyebiliriz. Çünkü uygulamanın yemek bölümündeki müdavim restoranları tercih ettiğinizde bazen 3 siparişe 1 sipariş, bazen de 2 siparişe 1 sipariş hediye kazanabilirsiniz. Bu yüzden seçtiğiniz restoranın Getir’de indirimli alışveriş potasında olan mekanlardan biri olduğuna öncelik tanıyabilirsiniz. Sipariş oluştururken de kampanya seçiminde müdavimi seçmeyi unutmayın.

YORUMLAR YAZ
 • Ümit Çakmak2 yıl önce
 • güzel makale tşkler