• YARIM ALTIN
  8.144,00
  % -0,48
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2211
  % 0,12
 • € EURO
  35,0318
  % 0,10
 • £ POUND
  41,0030
  % 0,16
 • ¥ YUAN
  4,4520
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3569
  % 0,40
 • BITCOIN/TL
  2297763,714
  % 6,64
 • BIST 100
  %

Findeks Çağrı Merkezi

Findeks Çağrı Merkezi konusunda Findex müşteri hizmetleri telefon numaraları ve Findeks’in resmi çağrı merkezine ulaşmanın yolunu bulabilirsiniz!

Findeks sistemi, Türkiye’nin başarılı 9 bankanın ortak olması ile kurulan bir finansal hizmettir. Bu finansal hizmet ile birlikte çekmiş olduğunuz kredilerin raporlarını görebilir ayrıntılı hesap özeti ile birlikte aylık ödemeniz gereken tutarları kontrol edebilirsiniz. Bu tutarların kontrolü için çekmiş olduğunuz kredilerin banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan tek bir hesap üzerinden detaylı bir şekilde kontrolünü yaparak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Findeks sisteminin sağladığı avantajlardan birisi de ilk üyelik olurken ücretsiz bir paket ile üyeliğinizin başlatılmasıdır. Üyeliğiniz başlatılırken herhangi bir ücret sizden talep edilmeden ücretsiz bir paket ile üyeliğiniz başlatılarak ilk adımları test etmeniz ve paketinize göre sonrasından seçimler yapmanız beklenir.

Ücretsiz üyelik paketinin ardından ekonomik seçimini paketleri ile satın alarak da bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Profesyonel hizmet almak için de belirlenen tutarların yüksek miktarda olduğu paketlerde bulunur. Bu paketleri de alırak finansal durumunuzu gözden geçirebilir ayrıntılı raporlamalar ile birlikte kredi bilgilerinizi görebilirsiniz.

Findeks Çağrı Merkezi Sistemine Ulaşarak Sorunları Çözebilirsiniz

Findeks sistemi hakkında bilgi almak ve müşterilerine sundukları kolaylık hakkında detaylı bir şekilde soru sorup cevap alabilmek için çağrı merkezi sistemini kullanmanız gerekir. Çağrı merkezini ulaşabilmek için 444 numaralı telefonunu tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmak için diğer bankalarda mevcut olan sistemlerden çok farklı bir yol izlenerek müşterinin direk temsilciye bağlanması hedeflenmiştir. İzlenen bu yol oldukça başarılı bir yol olarak çeşitli adımlardan geçmeden ve gereksiz yere zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine ulaşarak sorunların çözümü gerçekleşir. Çağrı merkezi sistemi vardiyalı bir düzen olarak müşterilerin problemlerinin çözülmesi için Daimi hizmet veren iletişim yoludur.

Sorununuzu Birçok Farklı Kanaldan İletebilirsiniz

Findeks sistemi hakkında kullanım gösterdiğiniz durumlarda oluşabilecek problemler ile ilgili çağrı merkezi yetkililerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Çağrı merkezi ile uğraşmadan e-posta ile ilgili bilgilendirme talep edebilirsiniz. Kişiye öze finansal danışman olarak not danışmanım hizmetiyle ilgili bilgi almak için de çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Başka bir kişiye ihtiyaç duymadan kolay kullanım sağlayan Findeks sistemi ile ilgili oluşabilecek problemlere karşı da bilgi almak isteyebilirsiniz. Her kesimden kullanıcıya hitap etmesi için uygun ara yüzü ile hizmet veren sistem, çağrı merkezi ile müşterilerin sorunlarına kısa sürede çözümlenerek bulmayı hedeflemektedir.

YORUMLAR YAZ