• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • BITCOIN/TL
  2164211,468
  % -0,85
 • BIST 100
  %

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar tüm müşterileri için uygun planları hazırlayıp sunarak ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı olma amacını taşırlar. Her banka farklı koşullarda ya da belirgin günlerde müşterilerine özel kampanyalar düzenler. Bankaların bu avantajlı kampanyalarından faydalanmak için müşterileri olmak yeterlidir. Özellikle emekli müşterilerinin maaşlarını kendi bankalarından çekmeleri için promosyonlar yaparak yeni müşteri çekmeye çalışan birçok banka reklamı görebilirsiniz. Emekli maaşı alan kişi sayısı düşünüldüğünde bu potansiyele fayda sağlamak ya da elinde tutmak için kampanya yapılması yadsınamaz. Ülkemizdeki emeklilerin sayısı 13 milyon civarındadır. Böyle büyük bir rakamın bankalara sağlayacağı potansiyel ancak onların ihtiyaçlarını tespit eden kampanyalarla mümkün olur.

Emeklilere Faizsiz kredi veren bankalar hangileridir son zamanda çok merak edilip araştırılmaktadır. Bankaların yaptığı kampanyalar ve devlet destekleriyle son günlerde yaşanan sıkıntıların bir nebze hafifletilmesi amaçlanmıştır. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 pandemisi sebebiyle özellikle yaş almış olan nüfusumuz zor şartlar altında kalmıştır. 65 yaş ve üzerinin kısıtlamalara tabi olması sebebiyle bankacılık işlemlerini yapabilmeleri ve ihtiyaçları olan şeyleri karşılayabilmeleri için kısıtlı bir zaman vardır. Birçok banka teknolojiye uyum sağlayarak altyapılarına yatırım yapmış ve mobil uygulamalarla müşterilerine kolaylık sunmuştur. 

Fiba ve Denizbank’ın Kampanyaları

2021 yılı itibariyle SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ve malulen emekliler birçok bankadan maaşlarının 10 katına kadar faizsiz kredi çekebilecekler. Bu bankalardan bazıları; Fiba Banka ve Denizbank. Bankaların kampanya ve koşulları için internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kampanya yapan bankalara her gün yenileri eklenmektedir. Bunun için güncel olarak bilgileri kontrol etmeniz gerekmektedir.

Fiba Banka emeklilere faizsiz kredi kampanyasında; Emekliler ihtiyaçları olan 3.000 TL için 12 ya da 18 ay içinde geri ödemeleri koşuluyla faizsiz kredi çekebilirler. Denizbank emeklilere ihtiyaçları olan 1.000 TL’yi faizsiz olarak vermektedir. Tek koşul bankadan ödeme talimatı verilmesidir. Ziraat Bankası, Vakıf bank ve diğer birçok bankanın emeklilere özel olarak hazırladığı kampanyaları internet sayfalarından takip edebilirsiniz. Bankalar emeklilere verdikleri faizsiz kredilerin yanında çok düşük faiz oranlarıyla krediler de verebilmektedir. Emeklilerin düşük faizli kredilerle ihtiyaçlarını karşılaması hedeflenmektedir. Bu sayede emeklilerin zor şartlar altında yaşamadan hayatlarını sürdürmeleri için uygun kampanyalardan faydalanması sağlanmış olur.

YORUMLAR YAZ